Кияни просять провести обробку парків та зелених зон від кліщів

09:50 07.05.2020

Жителі столиці просять провести обробку парків, лісосмуг, зелених зон, зон відпочинку біля озер та річок у м. Києві (включаючи Пущу-Водицю) від кліщів. Про це йдеться в петиції на сайті Київради.

Кияни просять провести обробку парків та зелених зон від кліщів

“Хочу звернути увагу, що бореліоз (хвороба Лайма) є небезпечним захворюванням, що передається виключно кліщами. Наслідками даної хвороби може стати повна інвалідизація особи: повне або часткове руйнування суглобів, неможливість самостійного пересування, сліпота тощо. На даний час не існує вакцини від даної хвороби, у разі перенесення захворюваності, специфічний імунітет не виробляється, тобто людина може знову захворіти. Вартість лікування достатньо висока та має також певні наслідки, а також потребує довготривалого відновлення після лікування, оскільки лікування відбувається виключно антибіотиками певної групи і триває 28(!) календарних днів”, – йдеться в петиції.

Зазначається, що якщо залишити дану ситуацію такою, якою вона є, а саме не провести негайно обробку м. Київа від кліщів, то матимемо жахливу епідемію хвороби, що має дуже небезпечні наслідки.

Куди в Києві звертатися за допомогою при укусі кліща читайте тут.

Зазначимо, що минулого року у столиці проводили обробку парків від кліщів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...