Кияни просять продовжити маршрут №91 до Севастопольської площі

Автор: Марія Супрун
10:51 14.01

Мешканці столиці виступили з ініціативою продовжити автобусний маршрут №91 до Севастопольської площі або об’єднати його в один комунальний маршрут загального режиму руху з маршрутним таксі №220

Кияни просять продовжити маршрут №91 до Севастопольської площі

Про це йдеться у відповідній петиції на сайті Київради, автором якої виступив Олександр Мартиненко.

Зазначається, що пасажирські перевезення на ділянці Севастопольська площа – ст. м. Харківська наразі здійснює маршрутне таксі №220. Цей маршрут обслуговують переважно старі автобуси МАЗ 103 (в яких зимою майже не працює опалення, замість нормального освітлення на проводах підвішені лампи розжарювання тощо).

При цьому в автобусах встановлені термінали для оплати транспортною картою, однак вони завішені шкірозамінником, щоб пасажири не змогли скористатися картою для оплати проїзду, яка наразі здійснюється готівкою при посадці в автобус через передні двері, а квитки не видаються.

В той же час, такий напрямок на ділянці від “Харківської” до автовокзалу дублює автобусний маршрут № 91 (який також обслуговує КП “Київпастранс”), на якому працюють нещодавно закуплені містом автобуси (гармошки), які в порівнянні з маршруткою № 220 возять переважно повітря. То чому б не об’єднати ці два маршрути в один від вул. Медової до Харківського масиву, на якому будуть працювати нові автобуси з можливістю оплати транспортною картою? Або ж хоча б продовжити маршрут № 91 до Севастопольської площі для зручності киян“, – йдеться у петиції.

Нагадаємо, в Києві маршрути №177 і 178 пропонують об’єднати.

Великий Київ у Google News

підписатися