Кияни більше задоволені діяльністю мера Кличка, ніж президента Зеленського – цифри

11:59 19.07

Кияни краще оцінюють стан справу місті, аніж загальну ситуацію в країні, і більше задоволені діяльністю столичного мера Віталія Кличка, ніж президента Володимира Зеленського.

Кияни більше задоволені діяльністю мера Кличка, ніж президента Зеленського – цифри

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” протягом 10-14 липня 2021 року серед мешканців Києва і оприлюдненого сьогодні, 19 липня.

Так, 29% мешканців міста вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 57% – протилежної думки. Натомість 38% оцінюють стан справ у місті як правильний, 52% – як неправильний. 

Діяльністю мера Києва Віталія Кличка задоволені 50% опитаних, 44% – незадоволені.

Діяльністю президента Володимира Зеленського задоволені 36%, незадоволені – 57%. Роботою Прем’єр-міністра Шмигаля задоволені – 16%, незадоволені – 66%.

Що ще показало опитування:

  • Понад 80% опитаних підтримують заборону продажу тютюнових виробів у МАФах біля шкіл та дошкільних закладів, 69% виступають за заборону продажу алкоголю у кіосках. Противників цього – 13% і 19% відповідно.
  • 74% – за запровадження єдиного архітектурного стандарту для МАФів, 65% схвалюють продаж права встановлення МАФів підприємцям через конкурс у системі Prozorro. Противників цих ініціатив 13-14%.
  • Понад 50% підтримують заборону встановлення МАФів вздовж основних транспортних магістралей і заборону розміщення торгових кіосків у радіусі 200 метрів від виходів зі станції метро. Третина – скоріше не підтримують такі ініціативи (32% і 36% відповідно).
  • Понад 90% опитаних погоджуються з тим, що підприємці повинні нести відповідальність за вивезення сміття та прибирання території навколо своїх МАФів, а також з тим, що влада повинна позбавляти дозволів на торгівлю МАФи, у разі встановлення фактів антисанітарії. 
  • Понад дві третини опитаних (70%) погоджуються з твердженням, що зовнішній вигляд МАФів псує архітектурний вигляд міста, 23% – не погоджуються.
  • 73% респондентів позитивно ставляться до нещодавнього звільнення від торгових кіосків 28 підземних переходів, 14% ставляться нейтрально до цієї ініціативи київської влади, 9% – негативно.

Читайте також: Розрив зменшується, як і рейтинг Зеленського. Що думають українці про кандидатів у президенти

Нагадаємо, мер столиці Віталій Кличко 19 липня святкує ювілей. Напередодні до цієї дати він випустив міні-фільм про своє життя, а сьогодні розповів, що 50 – тільки екватор, показав відмінну фізичну форму та сказав, що вистояв перші 50 раундів!

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...