Киянка року. Мер вручив нагороди визначним жінкам столиці

17:30 04.03

Переможницям конкурсу “Киянка року” вручив подарунки мер Києва Віталій Кличко. Серед переможниць – громадські діячки, медичні працівниці, кризові менеджерки та інші.

Киянка року. Мер вручив нагороди визначним жінкам столиці

Про це повідомляє пресслужба КМДА. 

Нагороди отримують 13 киянок різних професій. Тут є і громадські діячки та правознавиці. Жінки, які щодня надають соціальні послуги мешканцям міста та кризові менеджерки. Серед вас багато тих, хто займається благодійністю. А також – наші медики»,

– сказав Віталій Кличко.

Мер, звертаючись до жінок, підкреслив, що всі вони щодня сумлінно і віддано виконують свою роботу. Інколи – дуже небезпечну.

Він також зазначив, що столиця підтримала рішення «ООН-Жінки» – відзначити жіноче лідерство у подоланні COVID-19. І саме Київ став першим містом України, де реалізували цю ініціативу.

У заході також взяли участь Еріка Квапілова – голова представництва «ООН-Жінки» в Україні та Хайме Надаль – голова представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Зазначимо, що згідно з результатами опитування соціологічної групи “Рейтинг”, 56% опитаних українців вважають, що нерівність між чоловіками та жінками – нечасте явище в Україні.

Читайте такожЖінка повинна. Які обов’язки все ще вважаються жіночими

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...