Киянам заборонено відвідувати ліси та лісопаркові зони: у столиці надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Автор: Вікторія Мілюта
10:59 03.07

Найближчими днями у Києві утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки, тож містян і гостей столиці просять не використовувати несправне чи пошкоджене електрообладнання, не розводити багаття, зокрема на території парків і лісопаркових зон.

Киянам заборонено відвідувати ліси та лісопаркові зони: у столиці надзвичайний рівень пожежної небезпеки

У Київській міській державній адміністрації також нагадали про заборону відвідувати ліси та лісопаркові території – як під час піших прогулянок, так і на транспорті.

«У столиці та навколо міста близько 30 тисяч гектарів лісу та лісопарків. Частина лісових територій була зоною бойових дій, і там можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Це несе ризики не лише для громадян, але й для вогнеборців у разі пожежі», – відмітили у КМДА.

Читайте також: Необережне поводження з вогнем та підпали спричинили десятки пожеж в екосистемах Києва

Окрім цього, громадяни несуть адміністративну відповідальність за порушення. Штраф за розведення багаття чи підпали на території лісів у таких випадках може сягати кілька десятків тисяч гривень.

Нагадаємо, винятком для відвідувань таких зон є лише транспорт і техніка, які використовуються ЗСУ та іншими держорганами і службами, що мають відповідні повноваження та завдання.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин