Киянам розповіли, що робити, якщо внесли некоректні показання газового лічильника

Столичним споживачам розповіли, що робити, якщо внесли некоректні показання лічильника газу.

Як зазначають у «Київгазі», виправити ситуацію доволі легко. Для цього треба залишити звернення у будь-який зручний спосіб:

– в особистому кабінеті;

– через службу підтримки чатбота у Viber  або Telegram;

Читайте також: Киян попереджають про шахраїв, які представляються працівниками «Київгазу»

– на сторінках «Київгазу» у Facebook та Instagram.

– на електронній пошті [email protected].

У зверненні потрібно вказати номер особового рахунку «Київгазу» та додати фото лічильника.

Раніше війнам пояснювали, як укласти договір з «Київгазом».