Як зазначають у «Київгазі», виправити ситуацію доволі легко. Для цього треба залишити звернення у будь-який зручний спосіб:
– в особистому кабінеті;
– через службу підтримки чатбота у Viber або Telegram;
Читайте також: Киян попереджають про шахраїв, які представляються працівниками «Київгазу»
– на сторінках «Київгазу» у Facebook та Instagram.
– на електронній пошті [email protected].
У зверненні потрібно вказати номер особового рахунку «Київгазу» та додати фото лічильника.
Раніше війнам пояснювали, як укласти договір з «Київгазом».


