Киянам пропонують обрати назву найбільшого скверу Святошинського району

Автор: Марія Супрун
19:42 23.10

Киянам пропонують обрати назву найбільшого скверу у Святошинському районі. Сквер розташовано по вулиці Генерала Наумова, 31-33. Загальна площа скверу складає 0,6 га.

Киянам пропонують обрати назву найбільшого скверу Святошинського району

За словами депутатки Київради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, статус скверу земельній ділянці було присвоєно у 2018 році, відтоді там у кілька етапів тривають роботи з благоустрою.

Наразі сквер умовно розділено на кілька зон за інтересами. На території розміщено дитячий майданчик з гумовим покриттям та спортивний майданчик, на якому розміщені тренажери, перекладини та бруси для занять воркаутом. У сквері є сучасне багатофункціональне спортивне поле з трибунами на 90 місць, а також встановлено чотири столи для гри в шахи. 

Депутатка наголосила, що у сквері тривають роботи зі збільшення зелених насаджень, наразі там вже висаджено 20 катальп, водночас влаштовано понад 2 тис. кв. м. доріжок з ФЕМ, встановлено 23 лави та 26 урн для сміття, а також 12 сучасних ліхтарів із LED-світильниками на сонячних батареях.

«У сквері створено сучасний простір для відпочинку, тому присвоєння назви стане своєрідним ідентифікатором для відвідувачів. Сквер набуде нового значення, стане носієм актуального соціокультурного та ідеологічного сенсу. Водночас для Києва – це поява нового символічного маркера облаштованої території для дозвілля», – підкреслила Муха.

Депутатка додала, що невдовзі скверу планують присвоїти назву. Кияни зможуть долучитися до процесу та запропонувати свої варіанти для найменування. Для цього необхідно надіслати свої пропозицію на електронну адресу: [email protected].

Нагадаємо, цього місяця на Генерала Наумова відкрили новий сквер (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися