Киян запрошують прийти на суботній показ, що врятує дитячий кінотеатр

Автор: Оксана Тупальська
07:30 21.01.2023

У єдиному у місті дитячому кінотеатрі «Кадр» 21 січня оголосили кінопоказ, що має врятувати установу від закриття. Акцію оголосило керівництво «Кадру».

Киян запрошують прийти на суботній показ, що врятує дитячий кінотеатр
оренда квартири Київ

«Запрошуємо вас на дитяче свято, яке відбудеться в кінотеатрі «Кадр» о 12:00 за адресою: вулиця Вишгородська, 4. Пройде благодійна акція, яка допоможе вирішити проблему із закриттям дитячого кінотеатру «Кадр». Приходьте зі своїми діточками, друзями, знайомими», – кажуть співробітники кінотеатру.

Також там пропонують абонементи на серію показів дитячих фільмів. 

«Він такий милий, дуже домашній. Смачна кава з піроженим та уютні зали. Де кіно крутять навіть для тебе одного. Та, нажаль, саме так, я не пам’ятаю жодного разу, щоб в залі було більше 5-7 людей. Це ж просто ідеальне місце для дитячих вечірок, показів “для своїх”, дитячих свят. Тай просто сімейних вечорів. Адже фільми сучасні а зали класні і місце зручне. Сподіваюсь вони все ж таки виживуть», – розповіла відвідувачка Поліна Цивільська та нагадала, що в дитинстві часто ходила сюди дивитися кіно та мультики.

Нагадаємо, до кінця січня 2023 року закінчується оренда серверу, який є невід’ємною частиною кінопроектору для демонстрації фільмів в єдиному дитячому кінотеатрі столиці. 

Великий Київ у Google News

підписатися