Киян запрошують на віртуальний квест. Найуспішніші отримають призи

Автор: Марія Супрун
08:24 23.03

24 березня, у Всесвітній день боротьби із туберкульозом, буде проведено віртуальний квест «Знання=Захист=Здоров’я!».

Киян запрошують на віртуальний квест. Найуспішніші отримають призи

Як повідомляє Київський міський центр соціальних служб, учасники дізнаються важливі факти про туберкульоз, механізми його передачі та про основні міфи, пов’язані із цією хворобою.

Заявку на реєстрацію можна лишити до 24:00 23 березня за посиланням.

Отримувати новини та підтримку щодо участі можна у Telegram-каналі kyiv_social_informs.

 Результати квесту будуть оголошені 24 березня – найуспішніші учасники отримають спеціальні призи. 

Для довідки. Інфікування туберкульозом та захворювання на туберкульоз – не тотожні поняття. Носіями інфекції є більшість людей, але тільки за умови зниження імунітету – через різні захворювання, погане харчування, зловживання алкоголем або наркотичними речовинами – збудники туберкульозу активізуються, виникає захворювання.

Для консультацій телефонуйте цілодобово на безкоштовні лінії: 0-800-50-30-80 – Всеукраїнська гаряча лінія з питань туберкульозу. У Києві працює цілодобова консультативно-інформаційна служба «Здоров’я – порада лікаря за телефоном 15-83» (безкоштовно зі стаціонарних телефонів Києва) та з мобільних телефонів (044) 2350101, де можна отримати консультації та поради лікарів.

Нагадаємо, у столиці реорганізують протитуберкульозну службу і створять єдиний заклад, що надаватиме і координуватиме протитуберкульозну медичну допомогу населенню Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...