Киян закликали не привозити використані ялинки до зоопарку

10:29 04.01

Київський зоопарк закликав мешканців столиці не привозити на корм звірям використані після новорічних свят ялинки.

Киян закликали не привозити використані ялинки до зоопарку

Про це йдеться на сторінці “Київзоо” у Facebook.

Зазначається, що ветеринари одноголосно забороняють використання новорічних ялинок в якості підкормки для мешканців зоопарку. Крім того, тварини отримують найкращі корми за індивідуальними раціонами.

«На жаль, одним з проявів несправжньої благодійності є намагання окремих городян привезти загиблі ялинки до зоопарку», – йдеться у повідомленні.

Фахівці звертають увагу киян на наступні факти:

  1. Інтенсивне вирощування ялинок для подальшого продажу призводить до застосування різних небезпечних речовин заради прискорення росту, привабливого вигляду та подовження терміну їх зберігання.
  2. Після знімання прикрас на ялинці зазвичай лишається вдосталь фрагментів дощику, конфетті, вати та інших небезпечних для тварин матеріалів.
  3. Використання сучасних ароматизаторів, барвників, хлопавок та штучного снігу з балончика залишає на гілках ялинки цілу гамму шкідливих речовин.

У зоопарку додали, що найкращим новорічним подарунком для чотирилапих та пернатих стане просто візит до зоопарку всією сім’єю.

Нагадаємо, ялинки, які прикрашали на Новий рік житло киян, можуть принести користь для екології міста. Тому краще їх не викидати в сміттєві баки, а принести до спеціального пункту. З 1 січня 2021 року у Києві почали працювати 15 пунктів зі збору та утилізації новорічних ялинок у кожному районі міста.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...