Киян просять повідомляти про купи великогабаритного сміття біля будинків

Автор: Марія Супрун
09:36 22.09.2022

Задля забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій, мешканців столиці просять повідомляти “Київкомунсервіс” про виявлені великогабаритні відходи біля житлових будинків і не тільки.

Киян просять повідомляти про купи великогабаритного сміття біля будинків

Як розповіли на підприємстві, великогабаритні відходи (ВГВ) входять до складу твердих побутових відходів, їх розміри перевищують 50 х 50 х 50 см, та не розміщуються у звичайних контейнерах, а складуються на контейнерних майданчиках, або на спеціальних локаціях визначених організацією, що обслуговує прибудинкову територію.

До складу ВГВ відносяться такі відходи, як старі меблі, матраци, килими, деяка побутова техніка, валізи, зняті при ремонтах квартир старі двері, вікна, лінолеум, унітази, інша сантехніка тощо.

Послуга з вивезення ВГВ має окремий встановлений тариф, бо передбачено додаткові витрати на оплату праці робітникам, які безпосередньо завантажують такі відходи до спецавтомобіля.

Зазначається, що будівельні відходи та автомобільні шини не відносяться до складу побутових відходів.

Повідомити про такі купи сміття біля будинку можна у такий спосіб:

Після цього буде сформовано заявку та сплановано вивезення.

Якщо Ви тільки плануєте викинути великий непотріб, необхідно проінформувати про це через форму на сайті і “Київкомунсервіс” завчасно спланує його вивезення. Це допоможете зберегти в чистоті двір будинку.

Нагадаємо, в столиці за минулі вихідні в рамках Всесвітнього дня прибирання зібрали та вивезли майже 1,2 тисячі кубометрів сміття. Толоки проводили в усіх районах міста протягом двох днів.

Великий Київ у Google News

підписатися