Киян попередили про фейкові розсилки щодо зменшення тарифів

19:40 18.09.2020

Мешканців столиці попереджають про розповсюдження фейкової інформації щодо зменшення тарифів на електроенергію шляхом е-mail розсилки. Листи надходять з адреси, домен якої схожий на урядову електронну пошту.

Киян попередили про фейкові розсилки щодо зменшення тарифів

Про це повідомляє “Центр комунального сервісу” (ЦКС).

Зазначається, що такі листи містять інформацію про нібито “впроваджене в IV кварталі 2020 року зменшення тарифу на електроенергію по всій території країни до закінчення карантинного періоду”, для перегляду якої необхідно “здійснити вхід” в особистий кабінет за посиланням, що не належить ЦКС. Ініціатори розсилки незаконно використали логотип та загальну візуальну стилістику особистого кабінету ЦКС.

“Центр комунального сервісу” закликає бути пильними, адже єдине посилання, за яким можна зареєструватися та користуватися особистим кабінетом ЦКС – https://cks.com.ua/cabinet. Зокрема, під час реєстрації в особистому кабінеті на сайті ЦКС, для забезпечення надійності збереження даних необхідно вводити індивідуальний ключ авторизації. Усі ж розсилки від “Центру комунального сервісу” мають формат “…[email protected]сks.com.ua”, “…[email protected]сks.kiev.ua”.

Наразі “Центр комунального сервісу” з’ясовує ситуацію та повідомляє про намір звернутися до відповідних органів із запитом про встановлення організаторів фейкової розсилки.

Нагадаємо, кияни, яких обслуговує компанія “Київгаз”, вже цього місяця отримають оновлені квитанції для сплати за послугу газопостачання.

Великий Київ у Google News

підписатися