Киян кличуть вирватись «із метушні щоденних інтересів» та попити кави на терасі садиби Грушевського

Автор: Любава Лисичкіна
22:23 05.07

Мова піде про те, яким був Михайло Грушевський поза політикою, кому в далекому 1891 році подарував розкішний букет і хто призвичаїв його до славних львівських кав’ярень.

Киян кличуть вирватись «із метушні щоденних інтересів» та попити кави на терасі садиби Грушевського

Організатор – Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського.

Усіх, хто бажає насолодився неповторною аурою садиби на Паньківській, 9, захованої у середмісті Києва, та засмакувати пахощами спілкування, — чекають на терасі Дому Грушевських.  Тут вас почастують не лише «кавовими історіями», запареними з щойно виявлених унікальних зерняток — листів, спогадів, щоденників, поезій Михайла Грушевського, а й запашною кавою «Sub divo», яку не подають у жодній кав’ярні Києва, славного міста Лева і навіть Відня.
 
 Інтелектуал, людина фундаментальних проектів, якій не вистачало 24 години на добу — такого Михайла Грушевського знають усі, хто цікавиться українською історією. А чи встигав він відпочивати, зустрічатися з друзями, колегами, приятелями? І де вчився мистецтву спілкування ще в студентські роки? І кому в далекому 1891 році подарував розкішний букет? І хто призвичаїв його до славних львівських кав’ярень? І що таке «редакційні бали» початку ХХ століття на Хрещатику, 40? І про що по 4 години за філіжанкою кави професор Грушевський спілкувався з своїми студентами?
 
 Відповіді на всі ці питання чекають на тих, хто дозволить собі, за словами Михайла Грушевського, вирватись «із метушні щоденних інтересів».
 
  • Коли: 7 липня о 15:00 в Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського (вхід з вулиці Паньківської)
  • Вартість квитка – 250 грн (розрахунок готівкою або карткою в касі музею)
  • Тривалість імпрези – 2,5 год.
  • Кількість місць обмежена
  • Обов‘язкова попередня реєстрація за покликанням: https://docs.google.com/…/16clhIoj6JOlIT…/edit
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин