Киян кличуть приєднатись до написання радіодиктанту національної єдності – як взяти участь

Автор: Галина Ворона
14:29 08.11.2022

Завтра, у День української писемності та мови, традиційно відбудеться найбільший флешмоб на підтримку української мови – радіодиктанту національної єдності, до якого приєднаються мільйони українців не лише в Україні, а й по всьому світу. Мета цього заходу – об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників.

Киян кличуть приєднатись до написання радіодиктанту національної єдності – як взяти участь
оренда квартири Київ
 
Як повідомляє Суспільний мовник, Радіодиктант національної єдності-2022 розпочнеться об 11:00. 

Щоб долучитися до радіодиктанту, потрібно об 11:00 за київським часом увімкнути одну з платформ:

Авторка цьогорічного тексту – українська письменниця і режисерка Ірина Цілик. Читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Текст диктанту буде оприлюднено 10 листопада. Організатори пропонують усім охочім відправити написаний диктант на перевірку. Для цього необхідно:

  • надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
  • Сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопадана адресу [email protected] або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті radio 9 листопада.

Організатори пропонують фотографувати або знімати на відео процес написання і підготовки до диктанту та публікувати у соціальних мережах із гештегом #радіодиктант2022.

Читайте також: Перейти на українську: стартувала реєстрація на сьомий мовний курс

Нагадаємо,  в різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном.

Великий Київ у Google News

підписатися