Китайці – перші, українська збірна – на 58 місці командного заліку Олімпіади

Автор: Любава Лисичкіна
19:18 30.07.2021

Українці опустилися на 58-ме місце, маючи в активі чотири бронзові нагороди.

оренда квартири Київ

Як повідомляє офіційний сайт змагань, сьомий день Ігор завершився вдало до китайців. Китай має в активі вже 19 золотих нагород, 10 срібних та 11 бронзових.

Японія посідає друге місце. Господарі змагань здобули 17 золотих, чотири срібних та сім бронзових.

США  не виграли жодного “золота”.  Наразі американці мають 14 золотих медалей, 16 срібних та 11 бронзових. Загалом США виграли 41 медаль, що є найкращим показником на Іграх.

Олімпіада в Японії триватиме з 23 липня до 8 серпня.

Відомо, наразі на рахунку України – чотири  Олімпійські медалі. Першу здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту здобув  пловець Михайло Романчук: він  виграв бронзову медаль Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів вільним стилем.