Китай заборонив збірній України вийти на церемонію закриття Паралімпіади-2022 у масках з написом “мир”

Автор: Марина Максенко
19:58 14.03.2022

Керівник пресслужби Національного паралімпійського комітету України Наталія Гарач розповіла, що нашій збірній забороняли вийти на церемонію закриття Паралімпіади-2022 у Пекіні у масках з написом “мир”.

Китай заборонив збірній України вийти на церемонію закриття Паралімпіади-2022 у масках з написом “мир”
оренда квартири Київ

Про це вона написала у Facebook.

Китай вважає такий жест політичною акцією.

“Ну що, церемонія закриття, а я сказала б голосного зачинення дверей Паралімпіади-2022, де на презентаційному відео майже немає України, хоча вона – друга за результатом, не було жодного спортсмена у ролику із наших трьох подіумів, та то таке.

Ми готувались до цього дня теж, попри те, що нас ретельно обшукували, тут це вже стає поганою звичкою. Ми одягли ці маски, на яких лише одне слово – мир.

Та раптом прибігло море людей і “попросили” нас їх зняти. Ніяких політичних заяв, нам тут заявили. Мир – це політика, як виявилось, друзі

Те, що мир життєва необхідність вони, на жаль, зрозуміють лише тоді, коли бомби падатимуть на їхні оселі, коли будуть гинути їхні діти.

Нам все ж вдалось постояти в цих масках, поки йшов наш прапороносець – Віталій Лук’яненко. Може не так довго, як хотілось. Та вдалось”, — написала Гарач.

Нагадаємо, що Україна на Паралімпіаді-2022 завоювала 29 нагород і посіла 2-е місце в медальному заліку змагань. На рахунку нашої команди 11 золотих, 10 срібних та 8 бронзових нагород.

Великий Київ у Google News

підписатися