“Кинула” знайому на $ 45 тисяч. На Київщині псевдо-монахиня 4 роки виманювала у людей гроші

Автор: Тетяна Сененко
11:59 10.12.2021

Жінку засудили до 10 років позбавлення волі та стягнули з неї 1 мільйон 271 тисячу гривень матеріальної та моральної шкоди.

“Кинула” знайому на $ 45 тисяч. На Київщині псевдо-монахиня 4 роки виманювала у людей гроші

Про це свідчить вирок на сайті Єдиного реєстру судових рішень.

Як повідомили в поліції монахиня-аферистка, яка представлялася всім як матушка Єлена зі Святопокровського монастиря,4 роки збирала пожертви на неіснуючий дитячий будинок на ринку в Білій Церкві. 

Наймасштабнішу аферу монахиня вирішила провернути, зустрівши одну з набожних продавчинь ринку. Зловмисниця розповіла про те, що у її монастирі нібито з’явився отець Митрофан, який проводить певні ритуали та займається вигнанням бісів з одержимої людини.

Дізнавшись про те, що продавчиня позичила знайомим 250 тисяч доларів, аферистка запропонувала їй послуги Митрофана та спеціальні молитви у монастирі. Для цього їй була потрібна десята частина суми боргу та боргова розписка.

Читайте також: У центрі Києва бабця-аферистка “розвела” чоловіка на морозиво і борщ (ВІДЕО)

Так матушка Єлена отримала 25 тисяч доларів та обіцяла повернути їх через 40 днів. Втім, згодом вона розповіла, що ці гроші “зароблені нечесно” та “брудні” і не підходять до обряду. Цього разу продавчиня змогла назбирати лише 20 тисяч доларів. Які також монахиня не повернула.

Коли ошукана жінка звернулася до поліції, з’ясувалося, що ніякий дитячий будинок пожертви людей не отримував. А отця Митрофана не існувало взагалі.

Сама аферистка пів року не приходила на засідання суду, але згодом її затримали та відправили під варту. 

Нагадаємо, раніше кіберполіція Києва викрила жінку, яка привласнила 600 тисяч гривень на афері з онлайн-знайомствами.

 

Великий Київ у Google News

підписатися