Kyiv City Express: на маршруті кільцевої електрички тепер тільки модернізовані поїзди (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
20:12 04.08

Завершено оновлення рухомого складу для кільця Kyiv City Express. Сьогодні в столиці презентували десятий оновлений електропоїзд, який буде використовуватись для пасажирських перевезень на маршруті Київської кільцевої електрички — відтепер пасажирів тут будуть обслуговувати виключно поїзди, які пройшли модернізацію.

Kyiv City Express: на маршруті кільцевої електрички тепер тільки модернізовані поїзди (ФОТО)

Як повідомили в “Укрзалізниці”, цей рухомий склад — інклюзивний, призначений для зручного перевезення пасажирів з дітьми, людей з інвалідністю, велосипедистів, має зручні оновлені сидіння, в останніх моделях має зміни, впроваджені завдяки відгукам пасажирів.

Наприклад, тримачі для велосипедів тепер обладнані спеціальними м’якими накладками.

Kyiv City Express кільцева електричка

«Ми хочемо дати людям розуміння, що Kyiv City Express — це стандарт якості. Це надійність — на кільці й на всіх подальших маршрутах. Це не точкові зміни, а системні. Зараз, коли люди повертаються в столицю з-за кордону, ми хочемо дати їм дійсно нову якість сервісу», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Нагадуємо, квитки на поїзди Kyiv City Express доступні онлайн — у чат-боті “Укрзалізниці” в усіх месенджерах.

Kyiv City Express кільцева електричка Kyiv City Express кільцева електричка

Як писав “ВК”, наприкінці березня для киян запустили повноцінний кільцевий маршрут електрички. У квітні залізничники оперативно “реанімували” платформу на столичній Русанівці. Згодом в Києві подовжили роботу кільцевої електрички. У квітні електричка встановила рекорд.

Також, для пасажирів Київської кільцевої електрички запустили фан-сторінку і чат.

Великий Київ у Google News

підписатися