Kyiv Book Weekend: у столиці презентували книгу про воєнну розвідку

Автор: Оксана Тупальська
14:44 10.12.2023

Документальне дослідження Артема Шевченка “Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі” презентували на Kyiv Book Weekend.

Kyiv Book Weekend: у столиці презентували книгу про воєнну розвідку
оренда квартири Київ

В основі книги Артема Шевченка чотири документальні фільмі про бойові операції Головного управління розвідки Міністерства оборони України під час повномасштабної війни з росією:

Передмову до книжки написав начальник ГУР МО України, генерал-лейтенант Кирило Буданов.

“Нам дуже важливо роз`яснювати іноземним аудиторіям, за що і як ми воюємо з агресором. Чимало з тих операцій, які проводила воєнна розвідка у 2022-2023 роках, і тих, які проводяться  зараз,  по своєму унікальні. Передусім своєю зухвалістю ― коли те, що здавалося неможливим на перший погляд, таки стає реальністю на полі бою”, ― сказав автор Артем Шевченко.

Перед цим книжку Артема Шевченка “Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі” презентували 22 жовтня 2023 року на Франкфуртському книжковому ярмарку.

“Частина бійців, які брали участь в операціях, що описані в цій книзі, вже зараз не з нами, а серед полеглих. І це ще один зайвий аргумент, чому повинні з’являтися такі книги”, – сказав сьогодні представник ГУР МО України Андрій Юсов.

Великий Київ у Google News

підписатися