Про це повідомляє Державне агентство розвитку туризму України.
На жаль, це не перший випадок, коли попри застереження туроператорів та заборони відпочивальники за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури. Вони навіть не знають, що для цього потрібний окремий страховий поліс.
Зараз лікування взяв на себе уряд Єгипту, надається вся необхідна медична допомога. Посольство України на зв’язку з рідними постраждалих.
Туристів закликають бути максимально обережними в країні перебування, заздалегідь ознайомитися з правилами безпеки, брати екстремальні тури у своїх ліцензованих туроператорів або їхніх офіційних локальних партнерів.
За даними turprofi, надзвичайна ситуація трапилась у неділю, 25 жовтня під час занурення на території заповіднику “Рас Мохаммед”, де заборонена зупинка екскурсійних яхт. Акула покусала матір та її 12-річного сина, травми також отримав інструктор, який проводив екскурсію.
Туроператор зазначає, що туристи придбали у третіх осіб (не у туроператора чи його партнерів) послугу занурення з аквалангом з екскурсійних яхт. Згідно з інформацією з відкритих джерел, починаючи з 1 листопада 2019 року такі послуги заборонені на курортах Синаю з метою збереження підводної екосистеми.
Спочатку туристи звернулися до гіда у готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили та попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза межами готелю, в якому відпочивали.
Наразі всі постраждалі перебувають у лікарні. Матір отримала глибокі рани від укусів. Дитина втратила частину руки нижче ліктя. Обоє вже прооперовані.
Читайте також: П’яна жінка із дитиною в салоні рухалась зустрічною смугою без гуми на колесі