Культуролог Катерина Тарчевська розкаже про жінок-художниць в історії світового мистецтва

Автор: Любава Лисичкіна
18:14 11.06

Присутні здійснять подорож через століття, щоб познайомитися з творами мисткинь 17 – 20 ст. з Італії, Нідерландів, Франції, Британії, України.

Культуролог Катерина Тарчевська розкаже про жінок-художниць в історії світового мистецтва
Світлодіодне освітлення

Організатор – Музей сучасного мистецтва України,  який продовжує арт-проект «Бесіди про мистецтво».

Це четверта бесіда – лекція «Жінки-художниці. Коли мистецтво понад усе». І вона присвячена тому,  чому в історії світового мистецтва так мало жінок-художниць? Чому імена багатьох з них відомі тільки вузьким фахівцям та чому жінки століттями не могли займатися творчістю і які перешкоди поставали перед ними на шляху до мистецтва. 

Присутні здійснять подорож через століття, щоб познайомитися з творами мисткинь 17 – 20 ст. з Італії, Нідерландів, Франції, Британії, України. І розглянуть творчість визначних художниць – Артемізії Джентілескі, Ангеліки Кауфман, Берти Морізо, Олени Кульчицької та багатьох інших. 

Після лекції за келихом вина  можна буде  продовжити спілкування про мистецтво серед полотен київського художника Ігоря Чамати на поточній виставці Музею «Нічний трамвай».
 
 Лектор – Катерина Тарчевська, культуролог, мистецтвознавець, автор матеріалів про культуру та мистецтво у періодичних виданнях і каталогах.
 
Початок лекції – 14 червня (п”ятниця) о 16-00.

Тривалість – орієнтовно 1-1,5 год.

Вартість – 200 грн.

Є попередній запис на лекцію: для запису пишіть в директ Музею або в коментарі до події. Кількість місць у залі обмежена.
 
Адреса «Музейної Резиденції»: Київ, 01133, Україна

 Вул. Євгена Коновальця, 44-а (ст. метро «Печерська»)

 Тел.: +39(097) 059 7 059
 
До слова, безкоштовні екскурсії поповнились маршрутами на Святошин і Голосіїв

Великий Київ у Google News

підписатися