Культурна програма. Топ вистав для киян на суботу та неділю

13:14 24.09

Прем’єри або ж добре відома класика, театр чи музика – обирайте свою програму на вихідні.

Культурна програма. Топ вистав для киян на суботу та неділю

Що: Шостакович, Блох, Дж. Вільямс. Вечір камерної музики

Коли: 26-09-2021 19:00

Де: Національна філармонія 

Квитки

Що: ЛОПЕ ДЕ ВЕГА. «СОБАКА НА СІНІ».Лірична комедія в іспанському стилі. Вистава класичного Художнього Альтернативного Театру

Коли: 25-09-2021, 19:00 

Де: Будинок актора 

«Собака на сіні» Лопе де Вега- це п’ятий спектакль КХАТу, найсвіжіша прем’єра і найскладніша на сьогоднішній день постановка цього театру. Вже після здачі вистави на нього жваво відгукнулася наша і зарубіжна преса. Сценічна версія вийшла більш глибокою, а компіляція більш цікавою, ніж однойменний радянський фільм. «Ця постановка диктує скажений темпоритм, коли режисери і актори змушують глядача за півтори години кілька разів переключатися зі сміху на сльози і навпаки.» – йдеться в одній зі статей «Три наречених, а улюблений … один» жовтневого номера журналу “театрально концертний Київ “2013 року.

Квитки

Що: НЕДА НЕЖДАНА. «МОРГ №5».Містична комедія. Вистава Класичного Художнього Альтернативного Театру

Коли: 26-09-2021 19:00 

Де: Будинок актора 

Це абсолютно нова оригінальна постановка п’єси Неди Нежданої «Той, хто відкриває двері», яка увійшла до збірки кращих п’єс Європи.
Автори вистави визначили його жанр, як містична комедія. Глядач зможе побачити все зсередини, відчуваючи себе одним з діючих осіб.
Комізм екстраординарноъ поведінки героїв в поєднанні з глибиною філософського вирішення вистави, піднімають цю постановку на рівень мега-актуального сучасного твору.
Тривалість вистави – 1 год 35 хвилин.
Вистава українською мовою.

Квитки

Що: Балет на 2 дії “Данте” 

Де: Київський театр опери та балету

Коли: 25.09.2021 – 19:00

Лібрето Ярослава Іваненка за мотивами творів Данте Аліг’єрі «Нове життя» та «Божественна комедія» Спільний українсько-італійський мистецький проект з нагоди 700-річчя від дня смерті Данте Аліг’єрі у співробітництві з Посольством Італії в Україні та Італійським інститутом культури в Україні Координатор міжнародної участі в проекті – Нікола Франко Баллоні Постановка увійшла до всесвітньої мистецької програми «Dante 700 nel mondo» («Данте 700 у світі») Прем’єра балету відбулася 25 та 27 червня 2021 року.

Квитки

Що: Балет на дві дії “Набукко”

Де: Київський театр опери та балету 

Коли: 26.09.2021 – 19:00

Лібрето Темістокла Солера.
 
Спільний українсько-італійський мистецький проект 
під патронатом Посольства Італії в Україні
Офіційний партнер – Італійський інститут культури в Україні
У співробітництві з:
Регіон Базиліката
Матера 2019 – Європейська столиця культури
Фундація Лучано Паваротті
 
Квитки
 
Що: Вистава “Батько” – прем’єра 

Де: Театр на Лівому березі 

Коли: 25 та 26 вересня, 19:00 

В спокійному розміреному житті Андре починають відбуватись дивні речі. Одного дня він помічає, що його старша донька Анна поводить себе підозріло – надто часто кардинально змінює свої життєві плани та плутає факти, в яких він впевнений. Ще й переконує, що це з ним щось не так. Можливо, спадкоємиця задумала витурити його з рідного дому та забрати квартиру собі, тому й намагається його обдурити.

Буденність видозмінюється, ховаючи правду все далі. Життєві факти незрозуміло переплітаються, відчуття часу працює інакше, а свідомість більше не владна охопити все це. Андре говорить з донькою про її від’їзд до коханого чоловіка, а потім в дім заходить незнайомець і каже, що вони з Анною вже 10 років у шлюбі. Чекайте. Хто цей чоловік? До кого тоді їде Анна? Що з цього правда? І чому донька щоразу поводиться з ним інакше, а її чоловік змінює обличчя? Дивні речі в житті Андре стає все важче відрізнити від реальності. То що насправді відділяє його від істини? Відповіді на всі питання криються у доволі поширеному явищі, зустрітись з яким має ризик кожен з нас.

Культова п’єса Флоріана Зеллера, в перекладі Івана Рябчия, в режисурі Стаса Жиркова, з неймовірним акторським складом. Вперше в Україні!

Квитки

Великий Київ у Google News

підписатися