Кількість жертв масованого обстрілу, вчиненого росіянами 29 грудня, зросла: загинуло 23 людини, десятки постраждалих, на складах були будівельні товари

Автор: Оксана Тупальська
12:02 31.12.2023

Рятувальники продовжують розбирати завали складського приміщення у Шевченківському районі. Станом на ранок 31 грудня кількість загиблих у результаті атаки на столицю, що відбулася 29 грудня, зросла до 23-ох осіб. 1 січня у Києві день жалоби.

Кількість жертв масованого обстрілу, вчиненого росіянами 29 грудня, зросла: загинуло 23 людини, десятки постраждалих, на складах були будівельні товари

Ще двох загиблих служби ДСНС виявили в неділю вранці. Оновлені цифри оприлюднив начальник КМВА Сергій Попко. 

Таким чином, станом на 12 годину дня 31 грудня рятувальники дістали з-під завалів 23 людини, загиблу під час ракетної атаки російських окупантів 29 грудня. 8 життів врятовано, за даними столичної поліції зафіксовано 35 постраждалих.

Раніше міський голова Віталій Кличко зазначав, що атака на столицю 29 грудня стала найбільшою за кількістю жертв серед мирних мешканців столиці.

Нараз відомо, що складське приміщення, яке постраждало від атаки росіян, містило продукцію української компанії “Dnipro-M”, що займається виробництвом, продажем та сервісним обслуговуванням будівельних інструментів.

Підприємство зобов’язалося надати необхідну допомогу співробітникам, що постраждали через російську атаку та попередило клієнтів про затримки доставки продукції. 

1 січня 2024 року у Києві оголошено днем жалоби. Це означає, що не на часі гучні гуляння та розважальні заходи. 

Вранці 29 грудня 2023 року ППО збила над Києвом понад 30 повітряних цілей. Жителів столиці попереджають про необхідність берегти своє життя та не нехтувати правилами безпеки, бо у грудні росіяни активізувалися. Експерти повідомляють про зміну тактики ворога, який торік цілився в енергетичну інфраструктуру, а тепер намагається вдарити по житлових будинках та нашкодити мирним мешканцям. 

Як відомо, внаслідок ранкової атаки ракетами виникли пожежі у кількох районах міста. На Подолі і в Шевченківському районі є влучання в склади, також загорілися кілька автівок. Постраждали кілька житлових будинків та будівля станції метро «Лук’янівська».

У зв’язку з ліквідацією наслідків ракетної атаки на Київ у деяких районах міста був перекритий рух транспорту. У Шевченківському районі столиці внаслідок влучання ворожої ракети в дах недобудованого бізнес-центру були частково  зруйновані верхні поверхи будівлі. Пізно ввечері стало відомо, що у  Шевченківському районі ліквідовано пожежу 2 складських приміщень.

Великий Київ у Google News

підписатися