Кудись не туди рухаємося. Майже 50% працюючого населення в Україні є бідними

Автор: Любава Лисичкіна
19:14 07.04

Сьогодні у Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорено виконання Стратегії подолання бідності. Виявилося, що Стратегія виконується, але бідних стає більше.

Кудись не туди рухаємося. Майже 50% працюючого населення в Україні є бідними

Зокрема в   повідомленні інформаційного управління апарату Верховної Ради  йдеться, що  за результатами першого півріччя 2020 року рівень бідності за абсолютним критерієм (витрати, нижчі від фактичного прожиткового мінімуму) серед працюючого населення становить 42,4%.

Тобто така частка працюючого населення не могла забезпечити гідне життя собі та своїй родині. 

Хоча в той же час заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко наголосив, що  Стратегія подолання бідності фактично виконана. Принаймні, у минулому році.

« У 2020 році було передбачено 135 заходів, 113 з них виконано, 22 – в процесі виконання», – зазначив Віталій Музиченко.

Також зазначається, що у 2021 році не очікується покращення ситуації. Про це сказала завідувач сектору досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України Людмила Черенько. За її словами, потрібно напрацювати новий комплексний документ, вирішити проблему міжсекторальної взаємодії та враховувати процеси децентралізації.

До слова, поки люди бідніють, “Слуги народу” за рік накупили автівок на 63 мільйони.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...