Звужуємо коло пошуку
- Кому потрібен репетитор у Києві
Це може бути людина, яка готує дошкільника до вступу в гімназію. Йому достатньо володіти загальними навичками і знати, які вимоги висувають до майбутнього першокласника.
Помічник може знадобитися учневі молодших або середніх класів, щоб:
– наздогнати однокласників з усіх дисциплін після довгої хвороби;
– попрацювати в індивідуальному порядку через погане засвоєння школярем певного предмета;
Уроки з викладачем не завадять і старшокласнику для подальшого вступу до столичного ВНЗ.
- Що потрібно зробити:
– підтягнути знання. Ваша дитина частково орієнтується в матеріалі, але потрібно більш глибоке засвоєння;
– почати з “нуля”. Зазвичай такий підхід практикують при вивченні іноземної мови, з якою раніше людина не була знайома.
- Скільки разів на тиждень зручно проходити навчання:
– 1-2 рази, по буднях, вихідні або в змішаному режимі;
– 3-4 рази. Трапляється, що необхідне навчання проплачує співробітникам компанія, тому заняття проводяться по вечорах на робочому місці, з приїздом в офіс викладача.
– щодня, коли назріла гостра необхідність отримати знання в прискореному темпі. Наприклад, вам потрібно освоїти річну програму за 3 місяці або оперативно вивчити іноземну мову в зв’язку з переїздом в іншу країну на постійне місце проживання.
- Який формат найбільш зручний:
– індивідуальні зустрічі. Якщо ви бажаєте отримувати увагу наставника в повному обсязі, тоді вибирається така форма взаємодії. Добре підходить для Зовнішнього незалежного оцінювання результатів знань. Не забуваємо, що оплата за уроки може бути збільшена в 1,5-2 рази;
– групові заняття допомагають відчувати себе в тонусі, так як одночасно присутні кілька людей. Можна влаштувати змагання або допомагати один одному в навчанні;
– варіант онлайн. Коли ви захворіли, перебуваєте в іншому місті або зручно заняття проводити рано вранці (пізно ввечері), можна домовитися з репетитором про зручний обом сторонам час.
- Про що потрібно знати до початку занять
– Дізнатися, який педагогічний стаж, які нагороди у репетитора. Коли вам важливо, щоб викладач довгі роки займався навчанням інших, запитайте про його професійний стаж. Хоча не завжди вчитель у віці «за 50» зуміє краще навчити, ніж молодший колега, практикуючий сучасні методи навчання.
– Які навчальні матеріали будуть застосовуватися. Хтось використовує в роботі виключно друковану літературу у вигляді книг і спеціальних зошитів. Іншому подобається пояснювати все за допомогою плакатів, життєвих прикладів. Третій практикує багато методів, грунтуючись на сприйнятті аудіо- та відеоматеріалів.
– Уточніть, чи доведеться вкладати додаткові фінанси в придбання навчальних матеріалів, і хто буде цим займатися (вчитель або той, кого навчають).
Плануючи пошук потрібного викладача, зверніть увагу на сервіс послуг Kabanchik.ua (підготовка до ЗНО та інші потреби). Тут представлений окремий розділ з репетиторами, а викладачі поділені за спеціалізаціями. Наявність відгуків від інших людей допоможе відразу зрозуміти, хто є професіоналом у своїй справі.