Куди українці подорожуватимуть у 2021 році

23:30 10.01

Як показав 2020 рік, прогнози – річ невдячна, оскільки в мить все може кардинально змінитися. Але виходячи з теперішньої ситуації, спробуємо все ж поговорити про розвиток туризму в Україні у 2021 році.

Куди українці подорожуватимуть у 2021 році

Прогноз, куди ж подорожуватимуть українці цього року, зробила експерт з розвитку туризму Анна Романова.

З огляду на запроваджений в Україні січневий локдаун та закриття готелів, ресторанів, кінотеатрів, музеїв, у цьому місяці про внутрішній туризм треба забути.

Водночас, уряд не заборонив діяльність туроператорів, турагентств та авіаперевізників. Кордони теж залишатимуться відкритими, на відміну від весни 2020. Тож можна літати в країни, які відкриті для громадян України (перелік цих країн постійно оновлюється).

Зараз найпопулярнішими відкритими напрямками залишаються Єгипет, ОАЕ, Домініканська Республіка, Занзібар, Шрі-Ланка, Туреччина, Оман. Хоча відкриті й екзотичні напрямки – Мексика та Мальдіви.

За попередніми даними Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), наприкінці весни-на початку літа 2021 року, якщо світ не спіткає нова несподіванка, починатимуть відкриватися європейські країни. Але умови в’їзду, ймовірно, включатимуть наявність довідки про вакцинацію. І цей фактор може стати значною перепоною для українських туристів, оскільки відповідно до затверджених етапів вакцинації, на цей час встигнуть отримати вакцину лише українці з груп ризику.

Таким чином, влітку 2021 року, скоріш за все, для українців популярними залишатимуться напрямки з лояльними умовами в’їзду – найімовірніше це Єгипет та Туреччина.

Нагадаємо, Київ втратив близько 1 млрд грн через пандемію, але більшість компаній вистояли.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...