Куди “пропала” ліва частина поліклініки на Осокорках – пояснення від місцевої влади

Автор: Микита Мухомор
13:25 04.02

Всі мешканці Осокорків спостерігають та чекають завершення реконструкції медичного закладу по вулиці Бориса Гмирі, 8. Сюди мають перенести 4 амбулаторії, які розташовуються на сьогоднішній день за адресою: вул. Мішуги, 5. Щоправда, у паспорті об’єкта з самого початку передбачалось зведення офтальмологічного відділення, яке так і не побудують через недостачу коштів.

Куди “пропала” ліва частина поліклініки на Осокорках – пояснення від місцевої влади

Про це повідомили на Facebook-сторінці Дарницької РДА.

Спочатку місцева влада відзвітувала про поточний стан робіт на об’єкті. Там вже звели будівлю з монолітного каркасу (загальна площа 3362,6 кв. м), уклали стіни та укомплектували їх вікнами, а також змонтували конструкцію даху.

Роботи зі внутрішнього оздоблення медзакладу виконуватимуться вже наступного року. Термін завершення робіт – грудень 2021. Протягом цього року планують утеплення стін, монтаж устаткування та прокладення внутрішніх інженерних мереж.

 

Втім, за задумкою архітекторів поліклініка мала бути значно більшою за площею, оскільки на початку будівництва передбачалось будівництво цілого офтальмологічного відділення. У Дарницькій РДА пояснили, куди “зникла” половина споруди та що стало причиною такого рішення. 

У 2010-2011 роках об’єкт будівництва охорони здоров’я планувався як “Державно-приватне партнерство”. Було визначено три черги будівництва:

  • І черга – амбулаторія загальної практики/сімейної медицини;
  • ІІ черга – Реконструкція амбулаторії лікарів сімейної медицини з прибудовою Центру первинної медико-санітарної допомоги (філії);
  • ІІІ черга – офтальмологічна клініка.

Саме ІІІ черга будівництва була інвестиційною частиною проекту, яка не пройшла через експертизу Київського інвестиційного агенства.

Річ у тім, що відповідні розрахунки інвестицій відомству так і не надали, а оскільки об’єкт будується виключно за бюджетні кошти,  у 2016 році було прийнято рішення виключити прибудову офтальмологічної клініки з проекту амбулаторії. 

Нагадаємо,  у столиці відкрилась надсучасна клініка з обладнанням для раннього виявлення раку. Крім того, цей проєкт дозволив створити близько 500 нових робочих місць. 

Читайте також: Столична лікарня отримала потужне обладнання для проведення ПЛР-тестувань (ВІДЕО) 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...