Куди можна летіти в 2021 році без обмежень: нові вимоги Мальдів та позитивні новини з Туреччини

Автор: Любава Лисичкіна
23:49 20.02

Пандемія коронавірусу не зникла, але світ намагається жити за новими правилами. Чим ближче до великодніх та травневих свят, тим більше питань куди можна вилетіти з Києва без ізоляції, довідок та інших формальностей.

Куди можна летіти в 2021 році без обмежень: нові вимоги Мальдів та позитивні новини з Туреччини

Як ідеться у відео на каналі відомого мандрівника та підприємця Андрія Буренка, без ізоляції, довідок та інших формальностей в обидві сторони можна відправитися в Танзанію (Занзібар), Мексику і Домініканську Республіку.  А з “негативними довідками” можна полетіти в  ОАЕ, Єгипет, Туреччину, Болгарію, на Кубу, Шрі Ланку і на Мальдіви.

Мальдіви

Зазначається, що  туристам, які летять в тур на казкові острови, варто бути готовими до певних “сюрпризів” і фінансових витрат. Так,  якщо у туриста підтверджується контакт з хворими (навіть, переліт в одному літаку), його відправляють на 14-денний карантин в готелі.  Якщо тур закінчиться раніше виходу з карантину, туроператор не покриває витрати на продовження проживання та подорож назад.

 Туреччина

Туреччина збирається почати туристичний сезон вже в квітні. Міністр культури і туризму заявив, що в квітні починається сезон для внутрішнього туризму, потім в країну почнуть приїжджати гості з інших країн.

Зараз в Туреччину в’їзд відкритий, але потрібна довідка, зроблена за 72 години до вильоту, плюс страховка. З масками в країні все серйозно: штрафи за порушення маскового режиму  коливаються від $ 128 до $ 448.  

Болгарія

Громадянам України дозволили в’їзд до Болгарії до 30 квітня за наявності довідки, зробленої за 72 години до перетину болгарського кордону. Наші туристи вже обкатують болгарські гірськолижні курорти і часто це виходить дешевше, ніж такий же   відпочинок вдома.

 Греція  

За попередньою інформацією міжнародний туризм тут почне відновлюватися з червня 2021 року. Єдиною умовою для в’їзду поки називають наявність довідки, зробленої не більше, ніж за 72 години до вильоту. Чи пустять туристів з нашої країни цього літа, поки невідомо.  

Іспанія планує відкривати кордони, але є один нюанс – впускати в країну будуть тільки туристів з паспортом здоров’я.  

Кіпр
З 1 березня на острів зможуть потрапити туристи з країн всіх категорій. Карантин Кіпр також нікому не пропонує. Всі туристи, що в’їжджають на Кіпр повинні зареєструватися на електронній платформі CyprusFlightPass за 24 години до вильоту.

При цьому на Кіпрі обов’язкові довідки по прильоту будуть платними. Туристи, у яких  буде виявлено позитивний результат,    відправлятимуться  на лікування, а витрати на проживання, їжу, воду і ліки візьме на себе уряд.  

Зазначається, що в ЄС поки вирішили не вводити паспорта здоров’я.  Ідея відкладена через тимчасову неактуальність, а також недоведеність того, що вакцина працює. При цьому, «туристичні» країни Євросоюзу, в першу чергу Греція, Італія та Іспанія, все ще розраховують на ці «паспорти», вважаючи, що таким чином зможуть збільшити турпотік майбутнім літом.

До слова, авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) з березня відновлює частину рейсів, які раніше були скасовані через карантин.

Також відом, що  Air Arabia почне літати з Шарджі в Київ щоденно, а  Wizz Air відкриває нові рейси з Києва до Бургасу.

Крім цього з 30 травня українська авіакомпанія SkyUp відкриває нові рейси до двох міст Німеччини – Нюрнберга та Ганновера.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...