Крок до нового життя. На баланс Києва передали спортивну базу “Спартак”

Автор: Галина Ворона
14:21 07.04

Учбово-спортивна база “Спартак” на Куренівці (вул. Кирилівська, 105), яка перебуває в аварійному стані і потребує капітального ремонту, отримала шанс на нове життя. Кабмін передав комплекс до сфери управління КМДА. Місто вже давно заявляло про готовність фінансувати його реконструкцію і оновлення, як цілого комплексу з басейном, біговими доріжками, критим манежем

Крок до нового життя. На баланс Києва передали спортивну базу “Спартак”

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Нємчинов.

За його словами, в умовах децентралізації ключові завдання із збереження дитячо-юнацьких шкіл покладаються на місцеві органи влади, а сьогодні матеріально-технічна база учбово-спортивної бази “Спартак” потребує капітального ремонту та оновлення спортивного обладнання.

Визначення Київської міської адміністрації уповноваженим органом управління учбово-спортивної бази “Спартак” сприятиме ефективному використанню державного майна, прискоренню реалізації прав держави, як власника на таке майно через відповідний суб’єкт управління, та забезпеченню подальшої передачі його у власність територіальної громади м. Києва, з метою збереження дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підготовки спортивного резерву до складу збірних команд України з різних видів спорту та покращенню матеріально-технічної бази фізичної культури та спорту м. Києва”, – зауважив Нємчинов.

Він додав, що наразі на спортбазі “Спартак” займаються понад 2230 дітей – там функціонує 6 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 2 з них – спеціалізовані (проводяться заняття з плавання, легкої атлетики, спортивної акробатики та інших видів спорту), які фінансуються за рахунок бюджету Києва. 

Нагадаємо, місто вже давно заявляло про готовність зберегти спорткомплекс “Спартак” – фінансувати його реконструкцію і оновлення як цілого комплексу з басейном, біговими доріжками, критим манежем.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...