Краще б Окружний скасував Портнова – Федина

Автор: Злата Колос
15:30 29.01

Колишній чиновник часів Януковича Андрій Портнов зі згоди Офісу президента Україні Володимира Зеленського намагаються підірвати державу з середини. 

Краще б Окружний скасував Портнова – Федина

Так народна депутатка від фракції “Європейська Солідарність“ Софія Федина прокоментувала  рішення Окружного адмінсуду Києва щодо перегляду у підручників з історії 5 – 11 класів висвітлення подій Революції Гідності у прямому ефірі телеканалу “Прямий“.

“Краще б цей окружний суд скасував Портнова, як взагалі, людину, яка має право рот відкривати в українській державі. Тому що антидержавницька діяльність цієї конкретної людини, за мовчазною згодою й погодженням з Офісу президента України й потерпілого Зеленського, вони руйнують державу з середини. Таке враження, що чинній владі “Слуг народу“ це й потрібно“, – пояснила вона.

Нагадаємо, 21 січня Окружний адмінсуд Києва задовольнив позов ексзаступника керівника адміністрації президента Януковича Андрія Портнова та зобов’язав Міністерство освіти і науки України забезпечити перегляд підручників для 5 та 11 класів з історії України для закладів загальної середньої освіти, що вийшли друком у 2018 та 2019 роках.

У своєму позові до Окружного адмінсуду Портнов заявляв, що у підручниках виклад нової історії з 2013 року (Розділ Революція Гідності) містить “ознаки спотворення інформації та подій, що мали місце у період 2013-2014 років, маніпулювання фактами та оцінками подій цього періоду“. 

Великий Київ у Google News

підписатися