Краса від краю і до краю. Схили Співочого поля вкрились сотнями тисяч квітів

Автор: Галина Ворона
19:47 07.05

Якщо цими вихідними вам не вдалось виїхати десь за місто, то не варто засмучуватись. Адже у самій столиці є чудове місце для відпочинку і натхнення та неповторних селфі – на Співочому полі відкрилась весняна виставка квітів. Тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси, мускарі виплеснулись різнобарвними ріками на схили, допоки сягає око.

Краса від краю і до краю. Схили Співочого поля вкрились сотнями тисяч квітів

Найбільше тут тюльпанів – понад 700 тисяч квітів та 30 сортів. Кольори вражають: від ніжних білого та рожевого до насиченого бузкового, майже чорного. 

Доповнюють райську картинку гудіння бджіл і неймовірно п’янкі аромати.

До слова, саме Співоче поле також оновили до нового сезону: тут встановили нові лави та урни, громадську вбиральню та створили нові зони відпочинку.

Під час відвідування виставки слід не забувати правила безпеки: одягати захисні маски, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції. 

Виставку можна відвідати до 23 травня з 10:00 до 20:00.

Адреса: вул. Лаврська, 31. Вхід: дорослий квиток – 100 грн, дитячий для дітей віком від 3-14 років – 25 грн. Для дітей до 3 років, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1 та 2 групи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вхід безкоштовний.

Нагадаємо, у центрі столиці цвітуть 100 тисяч тюльпанів на честь Героїв Небесної сотні (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...