Краса рятує. Для жінок з життєвими труднощами відкрили курси стиліста

11:16 11.02

Жінки, які опинилися в складних життєвих обставинах, постраждали від насильства або мають інвалідність, отримали чудову можливість опанувати професію стиліста.

Краса рятує. Для жінок з життєвими труднощами відкрили курси стиліста

Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, для цього на базі Київського коледжу легкої промисловості відкрили курси стиліста.

За її словами, цей заклад обрано не випадково, адже він чи не єдиний у місті має відповідне спрямування та інклюзивний центр для слабочуючих людей і вже кілька років поспіль успішно розвиває цей напрям.

Ці курси – це спільний проєкт міста, Фонду народонаселення та фундації L’Oréal, яка веде подібні проекти вже в багатьох країнах світу. Спочатку ми виходили з того, щоб створити ці курси саме для жінок, які постраждали від насильства, але глибший аналіз показав, що їх потребують і інші. Наприклад, ті, які опинилися в складних життєвих обставинах і не мають умов для перекваліфікування. Також жінки з вадами слуху можуть тут отримати нову спеціальність та змогу самостійно заробляти гроші і ні від кого не залежати», – зазначила Марина Хонда.

Курси реалізовані у рамках проєкту “Краса для всіх”. Програма націлена допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства або перебувають у складних життєвих обставинах, здобути безкоштовну освіту у сфері краси. Реалізація здійснюється Фондом народонаселення за підтримки L’Oréal Group та сприяння КМДА.

Читайте також: Мені здається. Почала діяти платформа для допомоги жертвам домашнього насилля

Нагадаємо, на Київщині відкрили притулок для жертв домашнього насилля

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...