Коти ховаються від холоду: водіїв просять оглядати авто перед виїздом, щоб не ранити тварину

Автор: Оксана Тупальська
13:11 08.11.2022

Захисники тварин розказали, куди в автомобілі залазять коти, аби зігрітися від холоду. Якщо вчасно не помітити чотирилапого та рушити з місця, тварина може травмуватися.

Коти ховаються від холоду: водіїв просять оглядати авто перед виїздом, щоб не ранити тварину

«Коти – фанати тепла в будь-яких проявах і не нехтують автівками. Ви паркуєте автівку, двигун після роботи теплий. Котик лізе у моторний відсік в пошуках захисту від вітру і холоду і засинає», – кажуть волонтери Kyiv Animal Rescue Group. 

У щойно припаркованій машині двигун теплий, тому коти у пошуках захисту від холодів та вітру залазять у моторний відсік та засинають.

«Коли мотор почне роботу, добре якщо кіт просто прокатається з вами і не отримає ушкодження. Але, нажаль, дуже багато випадків потрапляння лап, хвостів під ремінь генератора і в інші небезпечні місця», – розповідають зоозахисники.  

Та закликають не бути байдужими і оглядати машини перед виїздом:

«Перевіряйте наявність пухнастиків під капотом перед початком руху. Адже від цього залежить життя тварини (а також справність вашого авто)».

Нагадаємо, котик проїхав майже 500 км аби знайти опікунів. А кіт з Бучі понад місяць чекав на своїх господарів. Тим часом, кіт Степан зібрав $10 тисяч на підтримку українських тварин. 

Великий Київ у Google News

підписатися