Коцюбинське повинне стати частиною Києва – Кличко

13:08 14.07.2020

Деякі політики намагаються лобіювати приєднання Коцюбинського до Бучанського району, що є нелогічним ані з територіальної, ані з інфраструктурної, ані з соціально-економічної точки зору. Коцюбинське повинне стати частиною Києва. Це, насамперед, в інтересах мешканців селища.

Коцюбинське повинне стати частиною Києва – Кличко

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко.

Ми вважаємо Коцюбинське частиною Києва. Бо селище міського типу є своєрідним анклавом на території столиці і не має шляхів автомобільного сполучення із жодним іншим населеним пунктом. Коцюбинське сьогодні не входить до жодного з адміністративних районів Києва і штучно підпорядковане в сферах освіти та медицини Ірпінській міській раді. Натомість мешканці Коцюбинського користуються соціальною та комунальною інфраструктурою столиці. Бо фактично проживають в Києві. І вони повинні мати такі ж права, що і кияни. А не їхати в той же Ірпінь за отриманням довідок і сервісів”, – наголосив мер столиці.

Він додав, що мешканці селища давно виступають за приєднання Коцюбинського до Києва, а Київрада підтримала таке прагнення.

Сьогодні деякі політики намагаються лобіювати приєднання Коцюбинського до Бучанського району, що є нелогічним ані з територіальної, ані з інфраструктурної, ані з соціально-економічної точки зору. Тепер рішення про приєднання Коцюбинського до Києва – виключно за парламентом. І депутати мають виходити суто з інтересів жителів Коцюбинського, а не керуватися іншими міркуваннями та мотивами”, – зауважив Кличко.

Нагадаємо, жителі Коцюбинського хочуть проголосувати на виборах мера Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися