Президентський кортеж безкарно порушував ПДР в Києві – ЗМІ (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
16:23 19.01

ЗМІ зафіксували, як кортеж президента Володимира Зеленського порушив Правила дорожнього руху (ПДР) в Києві. Зокрема, було порушено швидкісний режим.

Президентський кортеж безкарно порушував ПДР в Києві – ЗМІ (ВІДЕО)

Про це йдеться в журналістському розслідуванні “ЗЕ!Сейшели. Чи літав президент у відпустку на острови?”.

За даними “Української правди”, дружина президента Володимира Зеленського Олена з дітьми повернулась із відпочинку на Сейшельських островах. З аеропорту їх забирав президентський кортеж. Розслідувачі поїхали за ним і були змушені підтримувати швидкість 130 км/год, щоб наздогнати його.

Така швидкість їзди у Києві заборонена. Тому і журналісти й кортеж Олени Зеленської потрапили на камери відеоспостереження, які зафіксували перевищення швидкості. Втім, на відміну від оточення першої леді представників ЗМІ оштрафували за порушення ПДР.

Притягнути до відповідальності кортеж Олени Зеленської навряд чи вдасться: номерних знаків подібних автомобілів немає у базі даних МВС, отже, призначити їм стягнення неможливо фізично.

Слід також зазначити, що супровід Зеленської не зупиняли та не перевіряли при виїзді з аеропорту та на в’їзді в режимний об’єкт – державні дачі біля Козина.

Раніше “ВК” писав, що кортеж міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова, за даними ЗМІ, перекривав дороги та використовував спецсигнали для пересування дорогами Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися