Корпорація “Богдан” передає автотехніку на воєнні потреби

19:56 08.03

Корпорація “Богдан” і компанії-партнери з моменту початку бойових дій кожен день передають захисникам України десятки одиниць автомобільної техніки.

Корпорація “Богдан” передає автотехніку на воєнні потреби

Про це повідомила пресслужба підприємства.

Обсяг переданого майна вже склав понад 100 млн гривень.

Допомогу отримали зокрема територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, військові частини, сили територіальної оборони – їм компанією було передано броньовані та вантажні автомобілі, автомобілі підвищеної прохідності, пікапи та кросовери, спеціальну техніку.

Окрім цього, підприємства корпорації мають намір забезпечити необхідне сервісне обслуговування переданих одиниць.

Варто зазначити, що вказані транспортні засоби призначені не лише для військовослужбовців, але і перевезення цивільного населення, зокрема його евакуації, а також для забезпечення життєдіяльності міст.

Зокрема бійці 206-го батальйону територіальної оборони міста Києва вже отримали пікапи та автомобілі підвищеної прохідності та активно їх використовують.

Довідково. Президентом корпорації “Богдан” є Олег Гладковський – підприємець, політик, голова Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю, колишній перший заступник голови РНБО у 2015-2019 роках.

Читайте також: Батальйон столичної тероборони отримав «Starlink»

Великий Київ у Google News

підписатися