Коронавірусний ковчег. Кияни масово їдуть у Чернігів, щоб вколоти Pfizer (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
22:26 11.07.2021

Кияни масово вирушили до Чернігова, щоб імунізуватися препаратом, який до цього вводили лише певним категоріям осіб. Чернігів став першим містом в Україні, де в центрах масової вакцинації можна отримати дозу препарату Pfizer. Щеплення роблять не лише місцевим, а й усім охочим, хто має український паспорт, код і мобільний телефон.

Коронавірусний ковчег. Кияни масово їдуть у Чернігів, щоб вколоти Pfizer (ФОТО)

Як розповів на своїй сторінці у Facebook Юрій Юзич, для цього довелося дві години витратити на дорогу та ще дві – стояти у черзі. Однак він таки зробив щеплення бажаним препаратом.

Читайте також:  Карантин, день 487. Чи можна заразитись двома штамами коронавірусу одночасно

«Вакцинальний туризм у Чернігів. Дочекались Pfizer. Люди подейкують, що це випадково повезло в Чернігові з такою халявою, що ніби затримали поставки короноваку, і тому дали, що було. Але це не точно. Завтра в робочий час буду уточнювати. Нас тут три машини приїхало», – написала у Facebook журналістка Мар’яна П’єцух. 

Нагадаємо,  бустерну дозу вакцини Pfizer,  необхідно вводити через шість місяців після другої. Джерела повідомляють, що завдяки третьому щепленню титри антитіл збільшаться в 5-10 разів.

Великий Київ у Google News

підписатися