Коронавірус за 2 тижні забрав життя двох братів лікарів

13:51 09.07.2020

Коронавірус за 2 тижні забрав життя двох братів лікарів – Івана та Олега Гайдів. І хоч вони не кияни, ми вирішили розповісти про них, адже столичні медики теж в групі ризику і нові випадки захворювання на COVID-19 серед лікарів фіксують майже щодня.

Коронавірус за 2 тижні забрав життя двох братів лікарів

Як повідомляє Telegram-канал “Вірусні історії”, Іван Гайда, полковник медичної служби ЗСУ й керівник військового шпиталю у Львові, помер від ускладнень, викликаних COVID-19. Саме він під час війни на Донбасі організував роботу військово-польового шпиталю в Покровську.

Його молодший брат Олег Гайда, завідувач хірургічного відділення поліклініки у Черкасах, перед смертю Івана відчув симптоми коронавірусу. Його госпіталізували з важкою пневмонією й ускладненнями.

Спочатку його вдалось стабілізувати, але стан погіршився. Олега під’єднали до апарату ШВЛ і увечері його не стало… Медики – група ризику”, – коментує Олена Голуб, завідувачка пульмонологічного відділення Черкаської обласної лікарні.

Олега Гайди не стало за 2 тижні після смерті брата, його дружина з діагнозом COVID-19 у тяжкому стані наразі продовжує лікування у лікарні Черкас.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день в Києві вже 5872 підтверджених випадків захворювання на COVID-19 і 122 смертей. Хворіють багато медиків, які інфікуються від пацієнтів. Щодня столична влада закликає киян берегти себе, не нехтувати правилами та не забувати носити маски, ретельно мити руки та тримати дистанцію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...