Коронавірус міняється і атакує вагітних: висновки лікаря

Автор: Тетяна Сененко
22:40 24.10.2021

Поточна хвиля пандемії коронавірусу вирізняється новими видами ускладнень хвороби у пацієнтів. До того ж останнім часом до лікарень значно частіше стали потрапляти вагітні жінки.

Коронавірус міняється і атакує вагітних: висновки лікаря
оренда квартири Київ

Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів керівник Центру легеневого здоров’я Львова Любомир Рак.

«Вік хворих різний: є і молоді, і старші. Зараз у нас в лікарні перебувають 30 вагітних з Covid-19. У минулі хвилі такої кількості вагітних з коронавірусом не було», – повідомив лікар.

Щодо основних ускладнень хвороби, які зараз фіксують у пацієнтів, за словами Любомира Рака, останнім часом фіксується велика кількість випадків тромбозів, а також немало хворих мають тимчасові психічні розлади.

Читайте також: Аваков підхопив коронавірус

Щодо приєднаної бактеріальної флори (бактеріальна пневмонія), яка також є поширеним ускладненням перебігу коронавірусної хвороби, Любомир Рак повідомив, що при таких симптомах пацієнти потребують антибіотиків та антикоагулянтів.

Нагадаємо, постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) КМДА затвердила перелік протиепідемічних обмежень, які будуть запроваджені в столиці у разі переходу до «червоної зони».

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися