Коронавірус – міф? Відповідає Аліна Рязанова, лікар-інфекціоніст

13:54 18.05

Завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії Міської дитячої інфекційної лікарні Аліна Рязанська точно знає, що #ВірусНеМіф. Щодня вона лікує дітей з підтвердженим діагнозом та з підозрою на коронавірус. Серед її пацієнтів – як немовлята, так і підлітки. Деяким необхідне симптоматичне лікування, а комусь — інтенсивна терапія.

Коронавірус – міф? Відповідає Аліна Рязанова, лікар-інфекціоніст

У відеозвертанні, яке оприлюднив у соцмережах мер Києва Віталій Кличко, лікарка розповідає про своїх пацієнтів і закликає українців берегти себе і своїх рідних.

Власним спостереженням можу стверджувати, що COVID не фейк. Хворіють на нього як дорослі, так і діти. Деякі хворіють тяжко та потребують безперервного нагляду та допомоги. Наразі таким пацієнтом є малюк, якому всього один місяць. Ми завжди поруч із пацієнтами, не бачимо своїх рідних, фактично живемо в лікарні. Тому закликаю: незважаючи на послаблення карантинних заходів, без нагальної потреби не виходьте з дому, продовжуйте носити маски, правильно мийте руки, дотримуйтесь соціальної дистанції – тим самим ви захистите не тільки себе, а й своїх близьких. Будьте здорові”, – зазначила медпрацівниця.

У свою чергу мер закликав приєднатись до ініціативи #ВірусНеМіф і розказати свою історію, що може врятувати здоров’я і життя тим, хто досі нехтує власною безпекою та безпекою людей, які поруч. 

загрузка...

Нагадаємо, в Україні виявили кілька мутацій коронавірусу COVID-19.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...