“Конвеєр для трупів”. Лікар-інтерн розповів, що коїться в лікарнях

13:05 22.10

Місця в реанімації завжди будуть для ковідних пацієнтів, бо на одного поступаючого пацієнта завжди знайдеться труп.

“Конвеєр для трупів”. Лікар-інтерн розповів, що коїться в лікарнях

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Михайло Сидоренко, лікар-інтерн-рентгенолог Черкаської обласної лікарні та Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

Пам’ятаю, взимку була ситуація, що чоловік просидів 2 години на приймальному з балоном кисню, чекаючи, що хтось помре і звільнить йому місце, дочекався. Зараз цю ситуацію важко уявити, бо ліжко не встигає охолонути від попереднього пацієнта, це просто конвеєр для трупів”,

– пише він у своєму дописі.

Михайло Сидоренко описує також, як люди божеволіють від низької сатурації та що відбувається далі.

Коли ви потрапите в палату, на вас натягнуть маску, з часом від низької сатурації у вас поїде дах і ви будете зривати цю маску, намагатиметеся встати, можливо впадете і зламаєте собі якусь кістку. Тоді санітарки візьмуть і поріжуть синю медичну пелюшку і прив’яжуть ваші руки і ноги до ліжка”

Наприкінці посту лікар розповідає, як страшно сповіщати людям про смерть їх рідних. 

Далі ваш лікар вийде з відділення, де стоятимуть ваші близькі, він скаже, що ви, на жаль, померли. Буквально через секунду в коридорі стоятиме страшенний крик. Ви не уявляєте, наскільки це явище вкарбовується в пам’ять, це неймовірно скажений крик. І мені вас не буде шкода, ви вже мертві, ви нічого не відчуваєте, а от вашим близьким буде важко. Вакцинуючись, ви бережете близьких від своєї смерті”.

Додамо, що за минулу добу в Україні від коронавірусу померли 614 українців. 

Великий Київ у Google News

підписатися