Контрадмірал ВМС США розповів про пріоритети оборонної політики на семінарі в КПІ

Автор: Любава Лисичкіна
18:11 Сьогодні

Інновації, які нині створюються у закладах вищої освіти, зокрема у Київській політехніці, здатні повпливати на хід війни.

Контрадмірал ВМС США розповів про пріоритети оборонної політики на семінарі в КПІ Фото: КПІ
Світлодіодне освітлення
Як повідомили в КПІ ім. Ігоря Сікорського, Марк Монтгомері, контрадмірал ВМС США, став одним з головних експертів  семінару «Стратегічний рівень національної безпеки та оборони», що вже вдруге відбувся в Київській політехніці.
 
«Цей семінар демонструє недержавний експертний погляд людей, які нині активно вивчають ці питання, займаються професійними оцінками в певних галузях, що стосуються реальних пріоритетів оборонної політики Сполучених Штатів щодо того, яким чином розгортається підтримка України, які виклики на цьому шляху і яким чином можна покращити ситуацію», — Іван Кабаненко, адмірал, ексзаступник міністра оборони України (2014), перший заступник начальника Генштабу ЗСУ (2012–1013).
 
Марк Монтгомері прокоментував тенденції перебіг російсько-української війни, поділився поглядами американського суспільства на нинішню ситуацію у світі, пріоритети оборонної політики США та місце в цих пріоритетах України.
«Україна нині має два виклики. Перший — впоратися з незаконним вторгненням росії й відновити суверенітет українських земель. Другий — як Україні належним чином інтегруватися в рамки безпеки Європи та НАТО. Чи то приєднання до НАТО, чи до Європейського Союзу — Сполучені Штати та інші наші союзники й партнери в Європі знають, як допомогти Україні зробити це найбільш ефективно», — заявив Марк Монтгомері.
 
Також контрадмірал підкреслив, що “такі заклади, як КПІ, мають нині вирішальне значення для майбутнього України”.
 
«Я відвідав КПІ у 1980-х, ще молодим хлопцем, а також у 2000-х, коли працював у команді сенатора Маккейна. Київська політехніка — це те академічне середовище, науково-технічний та інженерний потенціал, які дадуть змогу Україні стати успішним членом західного альянсу безпеки НАТО. Такі заклади, як КПІ, мають нині вирішальне значення для майбутнього України», — зазначив   контрадмірал ВМС США.
 
Одним із головних організаторів заходу є Науково-дослідний інститут передових оборонних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського, представники якого переконані, що такі зустрічі допоможуть створити в КПІ магістерську програму рівня L5 (курси стратегічного управління вищого рівня та державної політики) за стандартами НАТО.
 
Відомо, міністр оборони США Ллойд Остін прибув до Києва з неанонсованим візитом.

Великий Київ у Google News

підписатися