Конкурс молодих піаністів пам’яті Горовиця перенесли – нові дати

10:54 04.12.2020

Пандемія внесла корективи у всі сфери нашого життя, зокрема, й культурну. Цьогорічний ХІІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця було скасовано та перенесено на наступний рік. Його планують провести з 17 до 26 жовтня 2021 року. Візьмуть участь музиканти двох вікових категорій: група «Горовиць-Дебют» (до 14 років) та молодша група (9-15 років).

Конкурс молодих піаністів пам’яті Горовиця перенесли – нові дати
оренда квартири Київ

Про це повідомляють у КМДА.

Реєстрація та жеребкування учасників конкурсу відбудеться 17 жовтня у приміщенні Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра (вул. Льва Толстого, 31). Конкурсні прослуховування учасників І і ІІ туру у молодшій групі та учасників конкурсу у групі «Горовиць-Дебют» відбудуться з 18 до 23 жовтня у Київському Будинку вчених НАН України (вул. Володимирська, 45-А). Виступи учасників ІІІ туру в молодшій групі (23 жовтня), а також церемонія нагородження та концерт лауреатів конкурсу (25 жовтня) проходитимуть у Колонній залі ім. М. В. Лисенка Національної філармонії України (Володимирський узвіз, 2) за участю Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України.

Довідково. Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця – єдиний в Україні конкурс, який із 2004 року є членом Всесвітньої Федерації міжнародних музичних конкурсів (WFIMC), що за своїм статусом дорівнюється до таких організацій як Олімпійський комітет, ФІФА, ЮНЕСКО та ВООЗ. Конкурс започаткований у 1995 році, вшановує пам’ять легендарного піаніста Володимира Горовиця, який народився і отримав освіту в Києві. За роки його існування у конкурсних змаганнях взяли участь понад 1300 молодих музикантів із 35 країн світу.

До того ж, це єдиний вітчизняний конкурс, при якому з 1998 року існує «Школа виконавської майстерності» (із 2000 року – Міжнародна «Літня музична академія»). За ці роки 700 молодих музикантів із 18 країн світу отримали майстер-класи відомих музикантів-педагогів із Австралії, Білорусі, Великої Британії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, США, Туреччини, Франції та України.

А поки чекаєте на конкурс, пропонуємо поглянути репортаж “Великого Києва” з кабінету-музею видатного українського композитора Бориса Лятошинського – це одночасно мандрівка старовинним Києвом і прекрасним сьогоденням.

Великий Київ у Google News

підписатися