Як повідомили у Ukrainian Fashion Week, дедлайн подачі заявок на XXVI Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» подовжено до 21 лютого.
Вже понад чверть століття Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» відкриває нові імена української моди. Цьогоріч оргомітет вперше оголошує тему, що має знайти відображення в кожній конкурсній роботі: Музей Ханенків.
Колекція Ханенків – це культурний актив України. Унікальні твори мистецтва, зібрані родиною київських меценатів, символізують вихід за межі локального у глобальне, надихають на пошук нових ідей в розмаїтті світових культур.
«Учасників конкурсу запрошують поринути в самобутні історії, що зберігає колекція світового мистецтва Музею Ханенків. Давні цивілізації, Європа, Азія, ісламський світ, Африка. Цей конкурс – про заглиблення в надра пам’яті людства, про любовне вчування в Інше, про зусилля пізнання й спалахи впізнавання. Про приєднання до великого світу. Про входження нових людей в старі ріки культури», — каже Ганна Рудик, Ph.D., заступниця генерального директора з освітніх програм та комунікації Музею Ханенків.
Куратором Конкурсу став Іван Фролов — дизайнер, чиї колекції відомі у світі, і чий професійний успіх почався з перемоги у «Погляд у майбутнє».
Взяти участь у Конкурсі можуть громадяни України віком до 30 років — дизайнери, що вже працюють або навчаються у сфері моди понад 3 роки.
Подати заявку можна за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfao5br83hdC…/viewform
До слова, на залізничному вокзалі Києва відкрилася “Книгарня Є”.