Кондратюк запропонував Ані Лорак, Лободі та Maruv співати кадирівцям у Бучі

Автор: Марія Супрун
00:15 28.03.2022

Відомий український телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк емоційно розкритикував артистів з України, які продовжували жити та будувати кар’єру в РФ після 2014 року, тим самим спонсуючи армію ворога. Шоумен підтримав ідею комітету Верховної Ради з гуманітарної та інформаційної політики позбавити таких зірок державних нагород, зазначивши, що це потрібно було зробити набагато раніше.

Кондратюк запропонував Ані Лорак, Лободі та Maruv співати кадирівцям у Бучі
оренда квартири Київ

Про це він заявив в інтерв’ю на “5 каналі”.

Кондратюк зізнався, що радий був би побачити Ані Лорак, Світлану Лободу та Maruv на концерті для кадирівців у зруйнованому українському місті Буча. Згадав продюсер і Миколу Баскова з Філіпом Кіркоровим, які також будуть позбавлені звання “Народний артист України”. 

“Українські співачки та співаки, які виступають у Росії, не мають права носити жодного звання. На їхні податки заїхали російські танки та влетіли російські літаки на українську землю”, – прокоментував Кондратюк.

Кондратюк зізнався, що вважає українських артистів, які з 2014 року не помічали анексії Криму та війни на Донбасі, як тепер не помічають повномасштабного вторгнення Росії в Україну, “хворими”, “кінченими” та “одноклітинними істотами”.

“Я не знаю, що робити з хворою дівчиною Maruv. На її батьківщині, в Павлограді, розбомбили станцію ті, для кого вона співає і показує свою голу красиву дупу. Що з ними всіма робити? Одноклітинні істоти. Я до них дуже жорстокий. Вони для мене перестали існувати. Для мене ці люди кончені, тому що вони були потворами, які після анексії Криму та розв’язання війни на Донбасі вдавали, що нічого не сталося. Вони продовжили працювати в Росії. Нехай і далі дають концерти в Росії. Нехай навіть зараз приїжджають до Бучі, виступають для окупантів. А я дуже хотів би, щоб їх змусили це зробити. Це було б офігенно! У своїх коротких спідницях у болотах для кадирівців”, – висловив свою думку шоумен.

Нагадаємо, фашисти знищили будинок лідера гурту “Друга ріка” під Гостомелем.

Великий Київ у Google News

підписатися