Кондратюк “наїхав” на Ані Лорак: “у неї мало мізків”

Автор: Тетяна Сененко
19:32 08.10

Український продюсер, телеведучий Ігор Кондратюк розкритикував позицію щодо України співачки Ані Лорак, яку вона висловила у першому за 7 років інтерв’ю українським ЗМІ.

Кондратюк “наїхав” на Ані Лорак: “у неї мало мізків”

Про це він написав у Facebook.

“Кароліна – яскрава ілюстрація талановитої, яскравої, магнетичної навіть дівчини-артистки, у якої, вибачте, мало мізків. Це інакше не називається. Вона навіть не зрозуміла – чому “її не підтримали українські політики”, – відреагував ведучий.

Кондратюк зарахував Лорак до осіб, яких не хвилюють вбивства українських військових на Донбасі росіянами, та до аудиторії, що вважає музику “поза політикою”.

“Печалька… А ще тому “печалька”, що воююча з агресором держава Україна мала би назвати колабораціоністів з РФ колабораціоністами, і урізати їхні громадянські права”, – висловився Кондратюк.

Нагадаємо, в інтерв’ю “ЖВЛ” співачка заявила, що вбачає у критиці її творчості в Україні “політичне замовлення”, а не виступи в Росії, що з 2014 року веде проти України збройну агресію.   

Ім’я замовника Ані Лорак не озвучила, але припустила, що цькування спланувала “особа жіночої статі” через заздрість.

До слова, у Москві активісти зірвали концерт Ані Лорак. Вони вишикувалися перед клубом, де мав відбутися виступ, із плакатами, на яких вимагали, аби артистка сплатила податки. За 2019 рік Ані Лорак заплатила податків всього близько 165 тисяч рублів (2 300 доларів).

Великий Київ у Google News

підписатися