Концерти Олексія Когана та Jazz in Kyiv Band під час Jazz Weekend – буде цікаво!

Автор: Оксана Тупальська
15:08 17.06

Концерти Олексія Когана та Jazz in Kyiv Band, а також Ніно Катамадзе відбудуться під час Jazz Weekend у Львові 28 та 29 червня 2024 року. Jazz in Kyiv Band – це група відомих українських музикантів. Колектив постійно виступає на різних локаціях у Києві, грав у Львові та Одесі, брав участь у фестивалях у Луцьку, Рівному, Черкасах. Лідер гурту – відомий музикант, радіоведучий та арт-директор центру Jazz in Kyiv та Leopolis Jazz Fest Олексій Коган.

Концерти Олексія Когана та Jazz in Kyiv Band під час Jazz Weekend – буде цікаво!

Раніше наприкінці червня у Львові збирались легендарні джазмени, а також музичні критики, видатні культурні, громадські та державні діячі, журналісти й підприємці з різних країн світу, — їх об’єднував джаз та віра в Україну. 

Тож у рамках «Mind Invest Summit: Entry point to Ukraine», що проходитиме 28-29 червня у Львові, організатори планують відродити атмосферу фестивалю, саме тому підготували джазові сейшени.

Музична програма триватиме 28 та 29 червня 2024 року з 19:00, а на завершення джазових вечорів відбудуться концерти Олексія Когана та Jazz in Kyiv Band, а також Ніно Катамадзе

Jazz in Kyiv Band – це група відомих українських музикантів. Колектив постійно виступає на різних локаціях у Києві, грав у Львові та Одесі, брав участь у фестивалях у Луцьку, Рівному, Черкасах. Лідер гурту – відомий музикант, радіоведучий та арт-директор центру Jazz in Kyiv та Leopolis Jazz Fest Олексій Коган.

Королева джазу та великий друг України Ніно Катамадзе завжди з особливим натхненням виступає перед нашою публікою. Творчість Катамадзе – це безмежний світ красивих і щирих емоцій та почуттів. І у цьому світі розчиняєшся, поринаючи з головою в атмосферу спокою та піднесення. 

Подробиці та квитки за посиланням.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин