Концерти, конкурси, виставки: в столиці пройде фестиваль «Київський розпис»

Автор: Марія Супрун
09:51 12.10

14 жовтня о 10:00 в фойє культурно-мистецького комплексу «Співоче поле» відбудеться урочисте відкриття Міжнародного фестивалю мистецтв «Київський розпис». Її організатор – Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень.

Концерти, конкурси, виставки: в столиці пройде фестиваль «Київський розпис»

На виставці «Київський розпис», яка триватиме з 14 до 17 жовтня, будуть представлені виставки художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва, традиційних предметів побуту. Зокрема, роботи народних майстринь і мисткинь: Людмили Вітковської, Світлани Сігіди, Ольги Машевської, Ангеліни Пан, Наталії Бойко, Наталії Рогозіної, Марії Семиног, Олени Коломієць.

Родзинкою експозиції стануть роботи, які нещодавно були передані Центру картинною галереєю імені Григорія Синиці Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського». Також будуть представлені роботи 70-х – 90-х років ХХ століття дитячої експериментальної студії народного розпису «Оранта».

14 жовтня з 12:00 до Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва на святковій сцені Співочого поля пройде концертна програма.

Протягом фестивалю його учасники та гості на майданчику амфітеатру зможуть долучитись до створення демонстраційного панно «Київські розписи». Окрім цього, проходитимуть концерти, воркшопи, презентації, майстер-класи, конкурси тощо. Майстри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва проводитимуть майстер-класи з виготовлення листівок, сувенірів та подарунків.

17 жовтня з 13:00 у фойє комплексу «Співоче поле» відбудеться фінісаж фестивалю з концертною програмою та нагородженнями.

Місце проведення: вулиця Лаврська, 41, культурно-мистецький комплекс «Співоче поле».

Нагадаємо, на Співочому також триває найромантичніша виставка квітів (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися