Комунальники Києва отримають дизайнерську форму. Деякі варіанти вразили Кличка

14:45 16.07.2020

У столиці почали втілювати цікавий проект, аби працівники комунальних служб столиці мали гарний, стильний і зручний робочий одяг. Для цього за допомогою Ukrainian Fashion Week залучили кількох молодих українських дизайнерів, які розробили форму. Вже готові ескізи. Восени її представлять на тижні моди.

Комунальники Києва отримають дизайнерську форму. Деякі варіанти вразили Кличка

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, над моделями уніформи працювали дизайнери Володимир Демчинський, Ядвіга Нетикша, Софія Русинович та Кирил Харитонцев.

Вони вже розробили і представили на нашій спільній зустрічі ескізи форми для комунальних служб Києва. Бачення уніформи дизайнерами виглядає цікавим і оригінальним. Деякі варіанти мене вразили”, – зазначив Кличко.

Моделі від дизайнерів будуть представлені окремим показом на Ukrainian Fashion Week уже в вересні. А виготовлення робочого одягу для комунальників замовлять в українських виробників.

Я переконаний, в європейській столиці люди, які забезпечують її життєдіяльність, сервіс та комфорт для мешканців, повинні працювати в сучасній, зручній та гарній уніформі”, – додав мер.

Як повідомлялося раніше, дизайнерка створила шкільну форму з вшитим пуфиком (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися