Кому цієї зими “світить” дешевий газ. Пояснення міністра

Автор: Тетяна Сененко
18:02 18.10

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко розповів, які категорії споживачів можуть розраховувати на гарантований газовий ресурс від компанії.

Кому цієї зими “світить” дешевий газ. Пояснення міністра

««Нафтогаз України», як національна компанія, забезпечить достатній ресурс газу для таких категорій споживачів, як населення, як безпосередньо, так і через теплокомуненерго, для бюджетних організацій, для комунальних організацій, релігійних установ. Тобто там, де зараз ми бачимо певні кризові явища, коли деякі ненадійні приватні постачальники підводять своїх клієнтів», – цитує Вітренка «Уніан».

Щодо промислових споживачів, як сказав глава «Нафтогазу», все залежатиме від попиту з їхнього боку.

«Якщо попит з боку промисловості за ринковою ціною, то «Нафтогаз», як постачальник «останньої надії», забезпечить всі необхідні обсяги», – резюмував Вітренко.

До слова, «Газпром» відмовився постачати більше газу через Україну. Ціни у Європі поповзли вгору. Також Мер Івано-Франківська терміново звернувся до Зеленського: ситуація з газом катастрофічна.

До слова, у Києві почали приймати заявки від ОСББ та ЖБК на участь у міській конкурсній програмі енергоефективних проектів “70/30” у 2022 році. Програма дозволяє мешканцям житлових будинків утеплити житло та заощаджувати на сплаті комунальних послуг. Головний принцип програми – співфінансування: 30% оплачують мешканці, а 70% – міський бюджет.

Великий Київ у Google News

підписатися